REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Tak się projektuje w Szanghaju! Zapraszamy na wykład Łukasza Kosa

  • Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
  • 12 kwi 2017 14:33
Tak się projektuje w Szanghaju! Zapraszamy na wykład Łukasza Kosa

Jest współzałożycielem i dyrektorem kreatywnym międzynarodowej pracowni Four O Nine z Szanghaju. 26 kwietnia będziecie mieli okazję posłuchać o jego pracy nad projektami. Łukasz Kos będzie gościem specjalnym warsztatów dla architektów i projektantów wnętrz w Warszawie.

REKLAMA

Łukasz Kos uzyskał w 2003 roku tytuł magistra sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2006 roku z wyróżnieniem obronił tytuł architekta na Uniwersytecie w Toronto. Tam również pracował jako wykładowca. Od 2007 roku pracował jako architekt w renomowanym biurze Frank Gehry Partners w Los Angeles. Doświadczenie zdobywał również w pracowni MacLennan Jaunkalns Miller Arch w Toronto. W 2011 roku został Starszym Architektem Cannon Design w Szanghaju. W 2012 roku założył w Szanghaju pracownię Four O Nine. W 2015 roku powstała pracownia Four O Nine w Warszawie.

Zdobywca licznych nagród m.in. 40 Under 40 Design Award (Hong Kong), Architecture & Design Trophy Awards (Hong Kong), AZ Awards (Toronto), Restaurant and Bar Design Awards (Londyn). Jego projekty można było także zobaczyć na wielu międzynarodowych wystawach.

Łukasz Kos opowie o swojej pracy już 26 kwietnia w trakcie spotkania dla projektantów i architektów Studio Dobrych Rozwiązań

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU<<<

>>>WIĘCEJ O STUDIO DOBRYCH ROZWIĄZAŃ<<<

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY