REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Tomasz Konior: Katowice i Śląsk świecą silnym blaskiem

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 lut 2016 10:35
Tomasz Konior: Katowice i Śląsk świecą silnym blaskiem
fot. Tomasz Konior podczas konferencji prasowej poświęconej 4 Design Days

W Katowicach coraz częściej mamy do czynienia z wysoką jakością. Myślę, że kolejnym dowodem na to będzie wydarzenie 4 Design Days. Cieszę się na te spotkania, wymianę myśli. My wszyscy cieszymy się, że mamy kolejną tak ważną imprezę w Katowicach - mówi architekt Tomasz Konior podczas konferencji prasowej poświęconej 4 Design Days.

REKLAMA

Katowice i Śląsk przeszły w ostatnich latach olbrzymią metamorfozę. - Starania Katowic o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury były momentem przełomowym. Wtedy katowiczanie i Ślązacy przekonali się, że warto mieć marzenia i je realizować - mówił Tomasz Konior. Po pierwsze zmienia się nasza świadomość Ślązaków i coraz bardziej cieszymy się z tego, że możemy  tu mieszkać. Coraz więcej rzeczy na Śląsku sprawia, że jesteśmy dumni - dodaje.

Na rozwój Śląska pozytywnie wpływa również rozwój turystyki. - Jest coraz więcej pretekstów, by przyjeżdżać na Śląsk. Od wielu lat sport, medycyna i muzyka sprawiają , że Katowice i Śląsk świecą silnym blaskiem - dodaje.

Jak zaznacza Konior, z tego względu bardzo ważne jest dbanie o architekturę. To ona pozwala tworzyć miejsca, w których nowe przedsięwzięcia mogą się odbywać.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY