REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Tomasz Konior prelegentem na 4 Design Days

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 gru 2015 13:39
Tomasz Konior prelegentem na 4 Design Days
Tomasz Konior, jeden z prelegentów 4 Design Days. Fot. Tomasz Konior

Tomasz Konior – architekt, urbanista i założyciel Konior Studio weźmie udział jako prelegent w 4 Design Days.

REKLAMA

Tomasz Konior od 1995 r. prowadzi autorskie biuro architektoniczne Konior Studio. Jest autorem ponad 100 obiektów, głównie budynków użyteczności publicznej, które zdobyły przeszło 30 nagród w konkursach krajowych i międzynarodowych. Jest członkiem Śląskiej Okręgowej Izby Architektów oraz członkiem Stowarzyszenia Architektów Polskich, gdzie w kadencji 2012–2015 pełni funkcję Przewodniczącego Zespołu Koordynacyjnego Sędziów Konkursowych przy Zarządzie Głównym SARP. 

Tomasz Konior podczas 4 Design Days weźmie udział w dyskusji pt.  "Miasto od nowa, czyli sztuka rewitalizacji na przykładzie Strefy Kultury w Katowicach" i  "Wyzwania młodego architekta".

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie dotyczące nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Podczas czterech dni – dwóch dla profesjonalistów i dwóch dla publiczności oraz kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Więcej o 4 Design Days oraz agenda wydarzenia na www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY