REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Tomek Rygalik nominowany do tytułu "Człowiek Roku" magazynu Meble Plus

  • Autor: Biznesmeblowy.pl
  • 04 sty 2017 15:22
Tomek Rygalik nominowany do tytułu "Człowiek Roku" magazynu Meble Plus

Projektant mebli i innych form przemysłowych Tomek Rygalik jest w gronie nominowanych do tytułu „Człowiek Roku” konkursu organizowanego przez miesięcznik „Meble Plus” i  portal Biznesmeblowy.pl.

REKLAMA

- Pracujący dla czołowych polskich producentów Tomek Rygalik, właściciel studia projektowego Rygalik Studio nominowany jest za konsekwentne dążenie do połączenia designu i funkcjonalności, za duży wkład w kształcenie młodych projektantów - uzasadniają organizatorzy.

Doceniono też Janusza Mikołajczyka, prezesa Mikomax Smart Office. Jest on  nominowany za zbudowanie polskiej firmy rodzinnej, która może pochwalić się 25-letnim doświadczeniem w aranżacji przestrzeni biurowych. Za nowatorstwo wprowadzanych rozwiązań i elastyczność działań, które zawierają się w haśle „smart office”.

W gronie nominowanych są także Maciej Formanowicz, prezes Fabryk Mebli Forte; Leszek Wójcik – prezes Fabryki Mebli Wójcik i Fabryki Mebli Stolpłyt oraz  Ewa Tomaszek – prezes firmy Galicja Tomaszek.

Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie osobowości oraz wiodącej firmy, które w 2016 roku wyróżniły się na tle konkurencji za sprawą ponadprzeciętnych wyników finansowych, trafnych posunięć biznesowych czy też innowacyjnych strategii. Po przeanalizowaniu tego, co działo się w branży meblowej w roku 2016, wspólnymi siłami redakcji „Mebli Plus” i „Biznesmeblowy.pl” postanowiliśmy wyróżnić pięć osobowości i pięć firm zasługujących – naszym zdaniem - na miano „Człowieka Roku 2016” i „Firmy Roku 2016”. Spośród tych Kandydatów chcielibyśmy – wspólnie z Czytelnikami miesięcznika i Użytkownikami naszego serwisu internetowego wybrać laureatów tegorocznej edycji rankingu. Głosowanie odbędzie się online, za pośrednictwem strony Biznesmeblowy.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY