REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Tubądzin Design Awards to platforma wymiany myśli architektów i projektantów

  • Autor: ryneklazienek.pl
  • 20 kwi 2016 11:34
Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin

Tubądzin Design Awards to idea słuchania, reagowania i ostatecznie platformy wymiany myśli. - Dajemy uczestnikom możliwość rozwoju zawodowego. Jest to też okazja do spotkań i warsztatów w Dorota Koziara Studio oraz wyjazdu na Salone del Mobile - mówi Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin.

REKLAMA

Grupa Tubądzin od wielu lat bardzo intensywnie współpracuje z projektantami i architektami, którzy są adresatami tego projektu. To właśnie oni stanowią coraz większą siłę na rynku, a usługa projektowania przestała być już takim luksusem, jak zdarzało się to w przeszłości.

- Poza niewymierną przyjaźnią z architektami i projektantami, chcemy dać szansę szerokiemu gronu odbiorców na podpatrywanie ich świetnych projektów - mówi Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin.

- Jednocześnie pragniemy w dalszym ciągu słuchać potrzeb architektów, wyposażać ich nie tylko w najlepsze narzędzia projektowe w postaci produktu, ale też warsztatowe. Służymy im także wiedzą w tematach technicznych. Konkurs ten jest więc zacieśnianiem naszych wypracowanych relacji. Dbamy również o to, by w czasach wszechobecnego internetu, spotkać się twarzą w twarz - dodaje Smus.

29 lutego zakończył się I etap konkursu Tubądzin Design Awards.

- Zaskoczyła nas ilość zgłoszeń, których było aż 817! Projekty były bardzo różnorodne. Koncepcyjne i realizacje; projekty zarówno małych jak i dużych łazienek. Te poprawne, ale także i trochę szalone, na które nie wiem czy osobiście bym się zdecydował - mówi Tomasz Smus.

Tubądzin zaskakuje grono architektów i projektantów od lat. Kolejną z niespodzianek może być wejście firmy w nowy format swojej działalności.

Więcej na ryneklazienek.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY