REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Warsaw Spire na I miejscu w zestawieniu Book of Lists

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 cze 2014 17:10
Warsaw Spire na I miejscu w zestawieniu Book of Lists
Warsaw Spire – flagowy projekt Ghelamco z nagrodą Book of Lists 2014
Warsaw Spire na I miejscu w zestawieniu Book of Lists

W 19. już edycji Book of Lists firma Ghelamco Poland uplasowała się na pierwszym miejscu pod względem powierzchni biurowej oddanej do użytku w 2013 roku. Warsaw Spire – flagowy projekt dewelopera, znalazł się na pierwszym miejscu jako największy realizowany obecnie projekt biurowy w Polsce.

REKLAMA

Firma Ghelamco Poland zajęła pierwsze miejsce w zestawieniu deweloperów nieruchomości biurowych w rankingu biznesowym Book of Lists 2014. Natomiast inwestycja Warsaw Spire znalazła się na pierwszym miejscu jako największy realizowany obecnie projekt biurowy w Polsce.

W 19. już edycji Book of Lists firma Ghelamco Poland uplasowała się na pierwszym miejscu pod względem powierzchni biurowej oddanej do użytku w 2013 roku. Firma ukończyła dwa projekty: T-Mobile Office Park oraz Łopuszańska Business Park, o łącznej powierzchni ok. 60 000 mkw. 

Ghelamco to jeden z czołowych deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w CEE. Przez 23 lata obecności w Polsce firma oddała do użytku prawie 500 000 m2 biur, a w najbliższych  3-4 latach portfolio firmy powiększy się o  kolejne 300 000 mkw. - w tym 100 000 mkw. w projekcie Warsaw Spire. Kompleks, będący unikalnym przykładem połączenia funkcji biznesowych i publicznych, jest obecnie największą realizowaną w Polsce inwestycją biurową.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY