REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Weronika Kiersztejn z kolektywu Musk gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach!

  • Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
  • 04 paź 2016 14:00
 Weronika Kiersztejn z kolektywu Musk gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach!
Weronika Kiersztejn, Józek Madej i Katarzyna Sąsiadek tworzą kolektyw Musk. / Fot. Kolektyw Musk.

17 października 2016 roku do Katowic zawita Studio Dobrych Rozwiązań. To będzie okazja do rozmowy o tym, jak projektować wzorowe wnętrza. Jednym z gości specjalnych będzie Weronika Kiersztejn ze śląskiego Kolektywu Musk, która przygotowała dla uczestników specjalny wykład.

REKLAMA

Wykład Weroniki Kiersztejn będzie poświęcony pracy Kolektywu Musk. Wykład odbędzie się w ramach Studia Dobrych Rozwiązań, które 17 października zawita do Katowic. To cykliczna impreza dla projektantów wnętrz i architektów. Dotąd Studio odwiedziło kilkanaście miast w całej Polsce. Do Katowic zawita jednak po raz pierwszy. Z tej okazji uczestnicy spotkania będą mieli okazję wysłuchać wykładu przygotowanego przez Weronikę Kiersztejn specjalnie na tę okazję. Drugim z gości specjalnych spotkania będzie Przemo Łukasik z Medusa Group.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny - po wcześniejszej rejestracji na stronie www.sdr2016.pl (tutaj także szczegółowy program).

Musk jest współtworzony przez młodych śląskich architektów: Józek Madej, Katarzyna Sąsiadek i Weronika Kiersztejn. Pierwszy raz pomyśleli o pracy razem na 1 roku studiów WA Politechniki Śląskiej, wtedy też powstała nazwa "musk".

- O współpracy zadecydowaliśmy w Amsterdamie, ale na stałe zostaliśmy na Śląsku – w Katowicach. - mówią. - Doświadczenie zdobywaliśmy w pracowaniach w Polsce, Holandii i we Francji. W 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę "Młody Twórca" w konkursie Architektura Roku SARP o/Katowice. Prywatnie – przyjaźnimy się od 9 lat.

Forma kolektywu jest odpowiedzią na aktualną sytuację rynku projektowego. - Nie ograniczamy się do projektowania architektury, bo nie pozwala nam na to nasza ciekawość i pasje - dodają twórcy Kolektywu Musk.

Dlatego w projektach pracownia integruje architekturę, wzornictwo, grafikę, socjologię przestrzeni 
i kreowanie wizerunku pod kątem danego inwestora czy tematu. Tak interdyscyplinarny charakter daje możliwość zapewnienia klientom kompleksowej usługi: od architektury, budowania identyfikacji po koordynację i wdrożenie.

Kolektyw Musk jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. 2016 — nominacja w konkursie "Śląska Rzecz" (org. Zamek Cieszyn) w kategorii: usługa, projekt i wdrożenie Słodkich przewodników po mieście "Zjedz sobie Katowice", "Zjedz sobie Śląsk". 2015 — wystawa "7m2" czyli siedem najbardziej progresywnych, młodych architektów/pracowni architektonicznych ze Śląska, Furheart Gallery Chorzów. 2013 — wyróżnienie w kategorii "Młody Twórca", w konkursie Architektura Roku 2013, SARP o/Katowice. 2011 — finaliści — Trimo Urban Crash, Słowenia. 2011 — 1 nagroda — warsztaty Responsible Architecture, Słowenia. 2011 — 1 nagroda — Konkurs 'Regard Urban', Saint-Etienne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY