Wnętrze salonu urody w stylu shabby chic według BSD Architekt i XplanPropertydesign.pl - 01-12-2014 12:17


Pastelowe wnętrze salonu urody utrzymane jest stylu shabby chic. Jego projekt przygotowały Agata Biedermann oraz Małgorzata Szczepaniak z pracowni BSD Architekt. Wykonaniem zajęła się firma Xplan.

Xplan, specjalizujący się w aranżacjach powierzchni komercyjnych, ukończył prace budowlano-aranżacyjne studia urody zlokalizowanego w biurowcu Eurocentrum położonym w Al. Jerozolimskich w Warszawie. Xplan był odpowiedzialny za przygotowanie powierzchni salonu Nail Clinic, który oferuje szeroki wachlarz usług manicure, pedicure i SPA. Generalny wykonawca przygotował instalacje elektryczne, teletechniczne, wodno-kanalizacyjne, wentylacyjne i klimatyzacyjne. Xplan odpowiedzialny był również za montaż podłóg, sufitów, tapet, mebli, malowanie ścian, dostawę i montaż oświetlenia oraz za inne elementy wystroju wnętrz.

Pastelowe wnętrze salonu utrzymane jest stylu shabby chic. Jego projekt przygotowały Agata Biedermann oraz Małgorzata Szczepaniak z pracowni BSD – Architekt. Zaaranżowana powierzchnia została podzielona na kilka stref: recepcyjną, manicure, strefę SPA oraz zaplecze. Dodatkowo część SPA może zostać odseparowana od reszty pomieszczeń za pomocą systemu przesuwnych zasłon.

Salon o powierzchni około 50 mkw. zlokalizowany jest w parterze budynku Eurocentrum, którego deweloperem była Grupa Capital Park.