REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wzornictwo na medal. LG zdobywa rekordową liczbę nagród iF Design

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 mar 2017 12:17
Wzornictwo na medal. LG zdobywa rekordową liczbę nagród iF Design
fot. mat. prasowe

Otrzymując 30 nagród w konkursie iF Design, w tym prestiżową nagrodę iF Gold Award za bezworkowy odkurzacz CordZero, firma LG Electronics ustanowiła rekord wśród koreańskich producentów.

REKLAMA

Od ponad 60 lat konkurs iF Design Awards jest jednym z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie wzornictwa przemysłowego na świecie. To organizowany w Niemczech przez iF International Forum Design GmbH prestiżowy plebiscyt, którego celem jest wskazywanie, wspieranie i promowanie dobrego wzornictwa, a także zwiększanie wśród konsumentów świadomości wyszukanego designu oraz jego roli w codziennym życiu. W tym roku do konkursu zgłoszono 5500 produktów z 59 krajów.

Przyznając nagrodę Gold Award jurorzy docenili użyteczność oraz komfort, jakimi wyróżnia się odkurzacz LG CordZero. Kapituła konkursu iF przyznała także wyróżnienia za wzornictwo wszystkim czterem produktom z linii Signature. W tym roku nagrodę iF otrzymał też niezwykle smukły telewizor LG Signature W.

W kategoriach komunikacji oraz architektury wnętrz nagrodzono także wystawę LG Signature Gallery - ekspozycję o powierzchni 140 metrów kwadratowych, zaprezentowaną po raz pierwszy na targach IFA 2016 w Berlinie. Stworzono ją w myśl koncepcji wzorniczej „Art of Essence”, zgodnie z którą zaprojektowano kolekcję urządzeń AGD i telewizorów klasy Premium.

- Wzornictwo produktów LG jest oparte na analizie najważniejszych potrzeb klientów - powiedział Noh Chang-ho wiceprezes oraz szef działu Corporate Design firmy LG Electronics. Przyznane nagrody potwierdzają, że nasze przywiązanie do estetyki przekłada się na komfort użytkowania urządzeń. Będziemy kontynuować prace nad swoimi produktami tak, by stanowiły połączenie piękna i funkcjonalności - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY