REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zaha Hadid Architects stawia na Dubaj

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 lis 2016 15:18
Zaha Hadid Architects stawia na Dubaj
Issam Fares Institute w Beirucie w Libanie, projektant: Zaha Hadid Architects fot. Zaha Hadid Architects

30-letnie doświadczenie na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, współpraca z inwestorami mającymi wizjonerskie projekty, kilkanaście spektakularnych inwestycji przyczyniło się do tego, że pracownia Zaha Hadid Architects postanowiła otworzyć nowe biuro w Dubaju.

REKLAMA

Biuro została otwarto 7 listopada br. w Dubaju. Jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie obecnych i nowych klientów pracowni w tym regionie.

W tym roku, pracownia Zaha Hadid Architects otrzymała za swoją realizację - Issam Fares Institute w Beirucie w Libanie - Aga Khan Award for Architecture. To wyróżnienie przyznawane co trzy lata od 1977 roku i promujące rozwiązania architektoniczne, które odpowiadają na potrzeby społeczności muzułmańskiej na całym świecie. Nagroda świadczy o tym, że realizacje spod kreski Zaha Hadid Architects świetnie wpisują się w kontekst tego regionu. Każdy z dynamicznych i innowacyjnych projektów znakomitych architektów ZHA opiera się na ponad trzydziestu latach rewolucyjnych eksperymentów i badań w dziedzinie architektury i urbanistyki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY