REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Zbigniew Maćków z nami na 4 Design Days

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 gru 2015 10:55
Zbigniew Maćków z nami na 4 Design Days
Zbigniew Maćków będzie prelegentem na 4 Design Days, fot. Marysia Maćków

Zbigniew Maćków, założyciel pracowni Maćków Pracownia Projektowa, będzie prelegentem na 4 Design Days.

REKLAMA

Zbigniew Maćków od 1995 r. prowadzi firmę Maćków Pracownia Projektowa, która zatrudnia 50 osób. Architekt IARP, przewodniczący DSOIA RP (kadencje 2010-14 i 2014-18) członek SARP, MKUA, GKUA, asystent na WAiU PWr (1998-05). Jeden z inicjatorów i organizatorów projektu modelowego osiedla mieszkaniowego "Nowe Żerniki" i kurator odpowiedzialny za architekturę w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Ważniejsze projekty: Wydział Prawa UWr, Ratusz w Siechnicach, przebudowa Domu Handlowego Renoma, Hala Sportowa w Bytomiu, Apartamentowce Thespian i Kurkowa 14, i Zintegrowany Węzeł Przesiadkowy, zespoły biurowe: Silver Tower Center, Green Day i Green Towers, Dubois 41, Szkoła Muzyczna we Wrocławiu.

Zbigniew Maćków podczas 4 Design Days weźmie udział w dyskusji pt. „Architektura obiektów komercyjnych. Jakość to inwestycja długoterminowa. Czy inwestowanie w architektoniczne perełki się opłaca?".

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie dotyczące nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Podczas czterech dni – dwóch dla profesjonalistów i dwóch dla publiczności oraz kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Więcej o 4 Design Days oraz agenda wydarzenia na www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY