REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Forum Dobrego Designu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 paź 2014 10:03

II Forum Dobrego Designu to wyjątkowe spotkanie producentów i dystrybutorów z różnych segmentów wyposażenia wnętrz z czołowymi twórcami wzornictwa przemysłowego i architektami wnętrz. Forum odbędzie się 10 grudnia 2014 r. w Centrum Konferencyjnym Muranów.

REKLAMA

Organizatorzy wydarzenia – magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj i serwis internetowy Dobrzemieszkaj.pl – od lat promują na swoich łamach dobre pomysły do wnętrz, jakościowe wzornictwo i funkcjonalne rozwiązania. W tym roku będzie też miała miejsce czwarta odsłona konkursu Dobry Design 2015, organizowanego przez Dobrze Mieszkaj, mającego na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wykończenia wnętrz. Grupę jurorów konkursu stanowić będzie ponad 120 architektów i projektantów wnętrz.

Doskonałym punktem wyjścia do dyskusji o obliczach polskiego i światowego designu jest udane ubiegłoroczne Forum Dobrego Designu. O tym, czym jest dobry design i jak go w polskich realiach sprzedać dyskutowali w grudniu 2013 r. najwybitniejsi polscy projektanci oraz promotorzy designu, m.in. Tomek Rygalik, Piotr Voelkel, Michał Piernikowski, Magda Kochanowska czy Ewa Trzcionka.

Forum Dobrego Designu to wyjątkowa możliwość zgromadzenia w jednym miejscu wszystkich, dla których dobre projektowanie jest pasją. Zastanowimy się nad przeszłością i przyszłością designu w Polsce. Porozmawiamy, dlaczego Polacy pokochali styl retro i vintage we wnętrzach oraz jak twórczo czerpać z przeszłości. Jak nawiązywać inteligentny dialog z tradycją i dlaczego taki sukces w zglobalizowanym świecie odnosi projektowanie w oparciu o lokalność? Omówimy najnowsze technologie w służbie projektowania oraz innowacje, które zmieniają projektowanie produktów, wnętrz i nasze życie.

O roli designu, potrzebach i preferencjach konsumentów oraz odpowiedzi na te zapotrzebowanie ze strony producentów opowiedzą czołowi projektanci wzornictwa w Polsce, przedstawiciele stowarzyszeń projektantów wzornictwa, przedstawiciele producentów wyposażenia wnętrz, architekci wnętrz, przedstawiciele mediów zajmujących się tematyką designu oraz specjaliści badania opinii publicznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY