REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Forum Dobrego Designu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 paź 2014 10:03

II Forum Dobrego Designu to wyjątkowe spotkanie producentów i dystrybutorów z różnych segmentów wyposażenia wnętrz z czołowymi twórcami wzornictwa przemysłowego i architektami wnętrz. Forum odbędzie się 10 grudnia 2014 r. w Centrum Konferencyjnym Muranów.

REKLAMA

Organizatorzy wydarzenia – magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj i serwis internetowy Dobrzemieszkaj.pl – od lat promują na swoich łamach dobre pomysły do wnętrz, jakościowe wzornictwo i funkcjonalne rozwiązania. W tym roku będzie też miała miejsce czwarta odsłona konkursu Dobry Design 2015, organizowanego przez Dobrze Mieszkaj, mającego na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wykończenia wnętrz. Grupę jurorów konkursu stanowić będzie ponad 120 architektów i projektantów wnętrz.

Doskonałym punktem wyjścia do dyskusji o obliczach polskiego i światowego designu jest udane ubiegłoroczne Forum Dobrego Designu. O tym, czym jest dobry design i jak go w polskich realiach sprzedać dyskutowali w grudniu 2013 r. najwybitniejsi polscy projektanci oraz promotorzy designu, m.in. Tomek Rygalik, Piotr Voelkel, Michał Piernikowski, Magda Kochanowska czy Ewa Trzcionka.

Forum Dobrego Designu to wyjątkowa możliwość zgromadzenia w jednym miejscu wszystkich, dla których dobre projektowanie jest pasją. Zastanowimy się nad przeszłością i przyszłością designu w Polsce. Porozmawiamy, dlaczego Polacy pokochali styl retro i vintage we wnętrzach oraz jak twórczo czerpać z przeszłości. Jak nawiązywać inteligentny dialog z tradycją i dlaczego taki sukces w zglobalizowanym świecie odnosi projektowanie w oparciu o lokalność? Omówimy najnowsze technologie w służbie projektowania oraz innowacje, które zmieniają projektowanie produktów, wnętrz i nasze życie.

O roli designu, potrzebach i preferencjach konsumentów oraz odpowiedzi na te zapotrzebowanie ze strony producentów opowiedzą czołowi projektanci wzornictwa w Polsce, przedstawiciele stowarzyszeń projektantów wzornictwa, przedstawiciele producentów wyposażenia wnętrz, architekci wnętrz, przedstawiciele mediów zajmujących się tematyką designu oraz specjaliści badania opinii publicznej.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY