REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

118 pracowni chce projektować dla Telewizji Polskiej

  • Autor: SARP
  • 02 cze 2015 10:23
118 pracowni chce projektować dla Telewizji Polskiej
Siedzibia Telewizji Polskiej w Warszawie

Do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej budynków kanałów informacyjnych TVP przy ul. J. P. Woronicza w Warszawie zgłosiło się 120 pracowni architektonicznych.

REKLAMA

Do 5 maja 2015 r. do godz. 16.00 zostało złożonych 120 wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie.

Ze złożonych 120 wniosków o dopuszczenie:
- 106 wniosków o dopuszczenie zawierało dokumenty i oświadczenia zgodne z wymogami Regulaminu konkursu.
- 14 wniosków o dopuszczenie nie zawierało dokumentów i oświadczeń wymaganych Regulaminem konkursu, zawierało te dokumenty lub oświadczenia złożone błędnie lub wymagało wyjaśnienia treści zawartych we wniosku i załączonych dokumentach i oświadczeniach.

W związku z powyższym, zgodnie z Regulaminem konkursu, 14 Uczestników konkursu wezwanych zostało dnia 11 maja 2015 r. do uzupełnienia lub wyjaśnienia wniosków o dopuszczenie. Termin na uzupełnienia i wyjaśnienia wniosków wyznaczony został na dzień 15 maja 2015 r. do godz. 16.00.

Po terminie na uzupełnienia i wyjaśnienia wniosków o dopuszczenie oraz w wyniku ich prawno-formalnej weryfikacji stwierdzono, że 2 Uczestników konkursu nie złożyło uzupełnień lub wyjaśnień do wniosku o dopuszczenie, a 12 Uczestników konkursu złożyło poprawnie uzupełnienia lub/i wyjaśnienia do wniosków o dopuszczenie.

W związku z powyższym do dalszego udziału w konkursie zostało zakwalifikowanych 118 Uczestników konkursu, natomiast 2 Uczestników konkursu nie zostało dopuszczonych do dalszego udziału w konkursie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY