REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Basen przy Wejherowskiej we Wrocławiu z wykonawcą

  • Autor: wroclaw.pl
  • 18 maj 2015 14:26
Wizualizacja basen przy Wejherowskiej we Wrocławiu, fot. wroclaw.pl

Spółka Wrocławskie Inwestycje rozstrzygnęła przetarg na basen przy ul. Wejherowskiej. Budowę krytego basenu sportowego i przebudowę zewnętrznych basenów rekreacyjno-sportowych wykona konsorcjum spółek z Kotliny Jeleniogórskiej, którym przewodzi firma Pre-Fabrykat. Za projekt nowego basenu odpowiada ASPA pracownia architektoniczna z Wrocławia.

REKLAMA

Jeśli decyzja komisji przetargowej uprawomocni się, będzie to oznaczać, że kryty basen kosztować będzie ok. 46,8 mln zł, a ten pod chmurką to koszt ok. 21 mln zł.

Jak informuje wrocławski portal miejski, konkurencja w przetargu była spora. Większa część inwestycji przyciągnęła siedmiu oferentów. Najdroższa oferta za budowę basenu wynosiła 64 mln zł. Do mniejszego zadania zgłosili się trzej wykonawcy, ceny sięgały do ponad 26 mln zł. W tym ostatnim przypadku nie wygrała najtańsza oferta, ponieważ drugim kryterium wyboru były okresy gwarancji na poszczególne elementy projektu i to przeważyło.

Za projekt architektoniczny basenu przy ul. Wejherowskiej we Wrocławiu odpowiada ASPA pracownia architektoniczna z Wrocławia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY