REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Będzie modernizacja przejść podziemnych przy Dworcu Centralnym PKP

  • Autor: ZDM Warszawa
  • 06 paź 2014 11:02
Jest konkurs na koncepcję modernizacji przejść podziemnych przy Dworcu Centralnym PKP w Warszawie, fot. Fotolia

ZDM Warszawa ogłosił konkurs na koncepcję modernizacji przejść podziemnych przy Dworcu Centralnym PKP w Warszawie.

REKLAMA

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej koncepcji modernizacji zespołu przejść podziemnych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego PKP w Warszawie tj: - Hala pod skrzyżowaniem Jana Pawła ll (Chałubińskiego) z Al. Jerozolimskimi, przejście pod Alejami Jerozolimskimi wzdłuż ul. Emilii Plater i przejście pod Alejami Jerozolimskimi pomiędzy Dworcem Centralnym a budynkiem LIM.

Z autorem zwycięskiej pracy konkursowej, zostaną przeprowadzone negocjacje w trybie ,,zamówienia z wolnej ręki" dotyczące wykonania ostatecznej koncepcji pokonkursowej modernizacji zespołu przejść podziemnych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego w Warszawie.

Nagrody:

Pierwsza nagroda, w wysokości 30 tys. złotych oraz zaproszenie do negocjacji w trybie "zamówienia z wolnej ręki" umowy na wykonanie ostatecznej koncepcji pokonkursowej i specyfikacji standardów materiałowych i jakościowych dla realizacji obiektu.

Druga nagroda, w wysokości 18 tys. złotych.

Trzecia nagroda, wysokości 6 tys. złotych.

Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie należy złożyć do dnia 10.10.2014 r. do godziny 15:00.

Prace konkursowe należy składać, w dniach od 01.12.2014r. w godzinach pracy Urzędu, a w ostatnim dniu, to jest 08.12.2014r. do godziny 15:00. Więcej informacji na stronie ZDM.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY