REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Bez rzemiosła nie ma designu. Ruszył konkurs dla projektantów i studentów

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 wrz 2017 10:10
fot. shutterstock

"Kaczkan – bez rzemiosła nie ma designu" – pod takim hasłem odbywa się pierwsza edycja konkursu dla architektów oraz pasjonatów projektowania wnętrz, organizowana przez firmę Kaczkan.

REKLAMA

Współcześnie słowo design odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Jak jednak naprawdę wygląda designerskie wnętrze? Już wkrótce architekci, projektanci wnętrz, studenci architektury oraz pokrewnych kierunków, a także wszyscy zainteresowani tematem wykańczania i dekorowania wnętrz,  będą mieć okazję przedstawić swoją wizję, biorąc udział w konkursie organizowanym przez firmę Kaczkan. Prace przyjmowane są od 1 września do 30 listopada.

Szczegóły konkursu

Konkurs dla architektów oraz miłośników projektowania, wykańczania i dekorowania wnętrz ruszył 1 września i będzie trwał do 30 listopada. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu wizualizacji designerskiego wnętrza z wykorzystaniem produktów firmy Kaczkan: kolekcji podłóg dębowych i/lub desek przeznaczonych do wykładania ścian i sufitów linii Wall of Wood. Do dyspozycji osób biorących udział w konkursie jest rozbudowana biblioteka CAD dostępna na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Gotową pracę należy przesłać pod wskazany adres e-mail konkurs@kaczkan.pl. Do rąk autorów najlepszych projektów trafią nagrody – zwycięzca otrzyma innowacyjny smartfon SAMSUNG Galaxy S8, natomiast zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca designerskie smartwatche. Ponadto, na dziesięć wyróżnionych osób czekają stylowe gadżety-niespodzianki Kaczkan.

Idea konkursu

Rok 2017 jest dla firmy Kaczkan rokiem szczególnym, ponieważ przedsiębiorstwo obchodzi w nim jubileusz 30-lecia istnienia. To właśnie między innymi z tego powodu zrodził się pomysł zorganizowania konkursu dla osób zajmujących się projektowaniem i urządzaniem wnętrz na co dzień. Kiedy w 1987 roku rodzinne przedsiębiorstwo pojawiło się na rynku, zajmowało się wyłącznie wytwarzaniem półfabrykatów. Na przestrzeni trzydziestu lat asortyment firmy stopniowo się wzbogacał a hale ulegały modernizacji, jednak zamiłowanie do rzemiosła i dobrego designu nigdy nie uległo zmianie. Dewiza ta została ujęta w haśle przewodnim wszystkich działań jubileuszowych Kaczkan, w tym pierwszej edycji konkursu „Kaczkan – bez rzemiosła nie ma designu”.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY