REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Blisko 70 pracowni chce zaprojektować Bulwar Filadelfijski

  • Autor: SARP Katowice
  • 13 sty 2015 15:41
fot. Fotolia

69 pracowni zostało zakwalifikowanych do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania Bulwaru Filadelfijskiego w Toruniu.

REKLAMA

Na zlecenie Prezydenta Miasta Torunia ogłoszony został międzynarodowy dwuetapowy studialno-realizacyjny konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania Bulwaru Filadelfijskiego w Toruniu.  Przedmiotem konkursu jest wykonanie i zaprezentowanie przez uczestników konkursu przeznaczonej do realizacji koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania Bulwaru Filadelfijskiego w Toruniu.

Pierwszy etap konkursu będzie rozstrzygany w pierwszej połowie marca, zakończenie drugiego etapu i ogłoszenie wyników zaplanowano na 15 maja.

Wśród pracowni zaproszonych do składania prac konkursowych znalazły się m.in.: NIZIO DESIGN INTERNATIONAL Mirosław Nizio, eM4 PRACOWNIA ARCHITEKTURY BRATANIEC Marcin Brataniec, DEDECO Spółka, WXCA, Tremend, JSK Architekci, Riegler Riewe Architekci, Kuryłowicz & Associates, Bulanda, Mucha - Architekci.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY