REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Bydgoszcz chce mieć przystań dla wioślarzy - potrzebny projekt

  • Autor: UM Bydgoszcz
  • 04 wrz 2015 12:33
fot. UM Bydgoszcz

Nad brzegiem Brdy przy ul. Żupy 4 powstanie nowa przystań dla wioślarzy, a najlepsza koncepcja zostanie wybrana w drodze konkursu.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej budowy budynku sportowo-rekreacyjnego wraz z niezbędną infrastrukturą, spełniającego potrzeby użytkowe i dydaktyczne z zakresu wioślarstwa, żeglarstwa i turystyki kajakowej, powiązanego funkcjonalnie i architektonicznie z istniejącymi budynkami, w których funkcjonuje klub sportowy RTW „Bydgostia” - czytamy w oficjalnym komunikacie UM Bydgoszcz.

W trakcie konkursu wybrana zostanie zwycięska praca – koncepcja architektoniczno-urbanistyczna, a jej autor zostanie zaproszony do negocjacji celem zawarcia umowy na przygotowanie dokumentacji projektowej w trybie zamówienia z wolnej ręki. Dodatkowo za zajęcie pierwszego miejsca przewidziana jest gratyfikacja w wysokości 10 tysięcy złotych. Przyznane zostaną również nagrody: autor koncepcji, które zajmie II miejsce otrzyma 8 tysięcy złotych, a za III przewidziana jest kwota w wysokości 5 tysięcy złotych.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można znaleźć TUTAJ. Informacja o opracowaniu koncepcji dostępna jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej UMB.

Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie można składać do 11 września, a prace konkursowe do 30 listopada. Z obiektu, który powstanie korzystać mają przede wszystkim wioślarze klubu RTW „Bydgostia”.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY