Design wart docenienia. Biuro Cavatina Holding nominowane do Prime Property Prize 2019PropertyDesign.pl - 09-08-2019 13:00


Nowa siedziba Cavatina Holding mieści się w krakowskim kompleksie Equal Business Park. Za projektem wnętrz stoi wewnętrzny zespół fit-out dewelopera. Design biura został doceniony w konkursie Prime Property Prize 2019 w kategorii "Przestrzeń Komercyjna".

Nowe biuro Cavatina Holding o powierzchni 1250 mkw. znajduje się w budynku C kompleksu Equal Business Park w Krakowie. Powierzchnia została zaprojektowana przez wewnętrzny zespół fit-out dewelopera.

Jak wygląda biuro Cavatina Holding? Charakteryzuje się wykorzystaniem efektywnych powierzchniowo rozwiązań, z użyciem najwyższej jakości materiałów wykończeniowych, takich jak: gięte szkło, okładziny ścienne czy zielone ściany. Strefy biura wydzielone są na dwie powierzchnie open-space, w których na co dzień pracują zespoły architektów, inżynierów i konstruktorów oraz mniejsze strefy pomieszczeń biurowych pozostałych działów.

Głosowanie czytelników portali PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl w konkursie Prime Property Prize 2019 potrwa do 3 września 2019.

ZOBACZ NOMINACJE I ODDAJ GŁOS

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie statuetek odbędzie się 11 września podczas uroczystej Gali Prime Property Prize 2019, będącej zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji Property Forum 2019.

Konkurs Prime Property Prize ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. W tym roku w plebiscycie pojawiła się nowa kategoria: Coworking Roku.