REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Gdańsk szuka partnera do projektu nowego basenu

  • Autor: UM Gdańsk
  • 24 sie 2016 14:01
Gdańsk szuka partnera do projektu nowego basenu
fot. Pixabay

Gdańsk rozpoczął postępowanie na wybór partnera prywatnego przy zaprojektowaniu, sfinansowaniu, budowie i eksploatacji nowej pływalni w dzielnicy Wrzeszcz.

REKLAMA

Przedsięwzięcie zrealizowane ma być na nieruchomościach o powierzchni niespełna 4,5 tys. stanowiących własność Gminy Miasta Gdańska położonych przy skrzyżowaniu ul. Tadeusza Kościuszki i al. Legionów.

Celem projektu jest zagospodarowanie wskazanego obszaru poprzez realizację obiektów celu publicznego, w tym budowę basenu pływackiego oraz celów komercyjnych i dzięki temu wzbogacenie oferty sportowo-rekreacyjnej dla mieszkańców Gdańska.

Według oczekiwań Miasta nowy obiekt powinien składać się z basenu pływackiego o głębokości 180cm i wymiarach 12,5m x 25m i basenu do nauki pływania / basenu rehabilitacyjny o głębokości 90cm i wymiarach 6m x 10m. Dodatkowe elementy to plaża z trzema wannami jacuzzi i zespół saun z prysznicami.

Partnerstwo realizowane będzie w oparciu o obowiązujące: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, koncepcję urbanistyczno-architektoniczną, która zostanie opracowana przez oferenta po przeprowadzonych negocjacjach, Opis Warunków Partnerstwa, ofertę i Umowę Partnerstwa.

Wnioski na udział w postępowaniu można składać do 11 października 2016 roku.

Kolejny etap to negocjacje z potencjalnymi inwestorami. Planowany termin uruchomienia basenu to przełom 2018 i 2019 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY