REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Gmina Srokowo chce terenu rekreacyjnego nad jeziorem Silec

  • Autor: barcja.org.pl
  • 10 lut 2015 12:47
Gmina Srokowo chce terenu rekreacyjnego nad jeziorem Silec
fot. Kętrzyn, barcja.org.pl

Konkurs ogłoszony przez Gminę Srokowo dotyczy „Stworzenia miejsca wypoczynku i rekreacji nad jeziorem Silec w miejscowości Młynowo, Gmina Srokowo w ramach projektu pn. Strategiczne planowanie szansą rozwoju kętrzyńskiego obszaru funkcjonalnego”. Teraz poszukiwany jest projekt.

REKLAMA

Teren inwestycji objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miejscowości Młynowo, z wyjątkiem terenu jeziora Silec. Teren inwestycji nie znajduje się w rejestrze lub ewidencji zabytków.

Propozycje projektów architektoniczno-urbanistycznych powinny zawierać aktualizację mapy zasadniczej do celów projektowych, kosztorysy inwestorskie i ofertowe, a także szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót. 

Projekt powinien uwzględniać remont drogi gruntowej (ciąg pieszo – jezdny), a także zaprojektowanie nawierzchni bitumicznej, wydzielenie 20 miejsc parkingowych oraz zagospodarowanie plaży o szerokości 50 m z pomostem o konstrukcji drewnianej (długość – 25 m, szerokość – 2,5 m). W projekcie muszą być także wskazane miejsca na ognisko, grill z ławkami na około 50 osób oraz ścieżki spacerowe z ławkami o długości 120 m.

Projekty można zgłaszać do 11.02.2015 do godziny 09:00 w Urzędzie Miasta w Kętrzynie.

Szczegóły konkursu: www.barcja.org.pl/zamowienia

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY