REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jak będzie wyglądać aquapark w Szczecinie? Miasto ogłasza konkurs

  • Autor: UM Szczecin
  • 19 maj 2016 09:52
fot. Fotolia

Rozpoczął się konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej budowy szczecińskiego Aquparku – Fabryki Wody. Nowoczesne centrum rozrywkowo-sportowe będzie zlokalizowane na terenie dawnego kąpieliska Gontynka.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest wykonanie i zaprezentowanie przez uczestników przeznaczonej do realizacji koncepcji architektonicznej budowy Parku Wodnego pn. „Fabryka Wody – Nowa Gontynka” w Szczecinie wraz z zagospodarowaniem terenu - informuje oficjalny portal miejski Szczecina.

- Mam nadzieję, że w wyniku tego konkursu doprowadzimy do wyboru najlepszego rozwiązania architektonicznego, które będziemy mogli następnie zrealizować. Nowy obiekt będzie pełnił nie tylko funkcje rekreacyjne, ale stanie się również miejscem, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mogli dowiedzieć się wiele o wodzie - powiedział podczas briefingu prezydent Piotr Krzystek.

Konkurs jest realizacyjny, otwarty, dwuetapowy. Do II etapu konkursu zakwalifikowanych zostanie 5 uczestników, którzy dokonają rozwinięcia koncepcji projektowej przedstawionej w I etapie.

Uczestnikami mogą być osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, a także ww. podmioty występujące wspólnie.

W wyniku konkursu wybrany zostanie zwycięzca, który zostanie zaproszony do negocjacji w celu udzielenia zamówienia w postępowaniu prowadzonym w trybie zamówienia z wolnej ręki na wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją inwestycji budowy Parku Wodnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY