Jedno z najbardziej komfortowych i innowacyjnych biur w Polsce. Design biura Skanska wart docenieniaPropertyDesign.pl - 08-08-2019 13:00


Biuro spółki biurowej Skanska to jedna z najbardziej komfortowych i innowacyjnych powierzchni biurowych w Polsce oraz druga w naszym kraju z certyfikatem WELL CI. Pracownia In Design Zbigniew Kostrzewa, Kaim i Bursche Architekci, Olka Osadzińska, Tytus Brzozowski, Kolektyf - to oni wspólnymi siłami tworzyli przez długie miesiące biuro Skanska w warszawskim wieżowcu Spark. Design biura został doceniony w konkursie Prime Property Prize 2019 w kategorii "Przestrzeń Komercyjna".

Dzięki owocnej współpracy powstała przestrzeń pozwalająca zarówno na komfortową pracę, jak i relaks. Pracownicy mają do dyspozycji przestronne kuchnie, wiele salek i miejsc spotkań oraz stanowisk pozwalających na wybór najlepszej formy pracy każdego dnia. - Unikalnego charakteru wnętrzu biur nadają artystyczne akcenty, jak np. murale zaprojektowane przez Olkę Osadzińską i designerskie detale przygotowane przez grupę Kolektyf. Każda z sal konferencyjnych jest nazwana od projektu Skanska i nawiązuje barwnym muralem lub elementami wystroju do charakteru inwestycji - mówi Agata Stelmach, menadżer projektu Spark.

Biuro mieści się w wybudowanym przez Skanska biurowcu. - Stworzyliśmy inteligentny budynek, w którym z łatwością można m.in. poruszać się bez konieczności używania tradycyjnych kart dostępu. Możemy z poziomu aplikacji rezerwować sale spotkań w całym budynku, a także indywidualnie sterować temperaturą i oświetleniem, umawiać się na wspólne przejazdy carsharingowe. Dzięki integracji aplikacji z parkingiem możemy zapraszać naszych gości i zarządzać miejscami parkingowymi za pośrednictwem tej samej aplikacji. Cały czas będziemy pracować nad kolejnymi innowacjami, które zwiększają komfort pracy na co dzień - zaznacza Arkadiusz Rudzki, dyrektor zarządzający Skanska.

Głosowanie czytelników portali PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl w konkursie Prime Property Prize 2019 potrwa do 3 września 2019.

ZOBACZ NOMINACJE I ODDAJ GŁOS

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie statuetek odbędzie się 11 września podczas uroczystej Gali Prime Property Prize 2019, będącej zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji Property Forum 2019.

Konkurs Prime Property Prize ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. W tym roku w plebiscycie pojawiła się nowa kategoria: Coworking Roku.