REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jest konkurs na nowy budynek Akademii Muzycznej w Krakowie

  • Autor: Akademia Muzyczna w Krakowie
  • 02 sie 2016 12:05
Jest konkurs na nowy budynek Akademii Muzycznej w Krakowie
fot. pixabay.com

Ogłoszono konkurs na na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej nowego zespołu budynków dydaktycznych Akademii Muzycznej w Krakowie.

REKLAMA

Celem konkursu jest wybór najlepszego rozwiązania urbanistycznego, architektonicznego, funkcjonalnego i akustycznego dla nowego kompleksu budynków dydaktycznych (w tym: sali koncertowej) Akademii Muzycznej w Krakowie wraz z przyległym terenem, zlokalizowanych w Krakowie przy ul. Skrzatów 4 (Dzielnica II–Grzegórzki),w sąsiedztwie rzeki Wisły i Bulwaru Kurlandzkiego oraz osiedli mieszkaniowych i związanych z nimi przyszłymi terenami parkowymi, oraz, w efekcie, udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie dokumentacji projektowej wielobranżowej– projektu budowlanego i wykonawczego ze specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, zbiorczym zestawieniem kosztów, przedmiarami robót, kosztorysami inwestorskimi, reprezentowaniem zamawiającego w zakresie procedury o uzyskanie pozwolenia na budowę wraz z innymi niezbędnymi decyzjami, uzgodnieniami lub opiniami oraz z uwzględnieniem pełnienia nadzoru autorskiego nad realizacją inwestycji.

Realizacja nowego zespołu budynków dydaktycznych Akademii Muzycznej w Krakowie zakłada budowę kompleksu charakteryzującego się wybitnymir ozwiązaniami urbanistycznymi, architektonicznymi i funkcjonalnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie budowy i eksploatacji, oraz doskonałymi warunkami akustycznymi. Sala koncertowa oraz kluczowe sale dydaktyczne powinny pod względem akustyki reprezentować najwyższy światowy poziom. Oczekuje się jednocześnie budynków trwałych, funkcjonalnych, energooszczędnych, stosunkowo tanich w eksploatacji.

Nagrody:

I nagroda 80 tys. zł

II nagroda 25 tys. zł

III nagroda 15 tys. zł

Terminy:

Składanie wniosków o dopuszczenie doudziału w konkursie: do 9 września 2016, do godz.14:00

Składanie prac konkursowych I etapu do 21 grudnia 2016 do godz.14:00

Składanie prac konkursowych II etapu do 15 marca 2017 do godz.14:00

Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem na stronie Akademii Muzycznej w Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY