REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs dla studentów architektury wnętrz

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 maj 2016 09:40
fot. Fotolia

Trwa IV edycja konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl Od teorii do praktyki” organizowanego przez Polsko-szwajcarską Izbę Gospodarczą.

REKLAMA

Konkurs skierowany jest do studentów architektury wnętrz studiów I i II stopnia, którzy obecnie przygotowują się do wyboru tematu pracy dyplomowej oraz jej pisania i obrony w roku akademickim 2016/2017. Osoby zainteresowane udziałem muszą do 30.11.2016 roku przesłać temat zaplanowanej pracy wraz z krótkim opisem jej założeń ( I etap).

Autor najlepszej pracy wygra specjalistyczne oprogramowanie, którego fundatorem jest Franke oraz udział w profesjonalnych warsztatach przygotowujących do wejścia na rynek pracy - Akademia Kariery Mensys.

Do zgłoszenia udziału w konkursie wystarczy przesłanie zaplanowanego tematu pracy dyplomowej wraz z krótkim (ok. 1-stronicowym) opisem jej założeń. Zgłoszenia takie należy przesłać do organizatora w terminie do 30.11.2016. ( I etap).

Osoby, których tematy zakwalifikowane zostaną do II etapu konkursu będą uprawnione do korzystania ze wsparcia mentorskiego partnerów konkursu. Oznacza to m.in. możliwość konsultowania swoich prac, dostęp do specjalistycznych danych, wyników badań, etc.

Zwycięskie prace jury wyłoni spośród prac obronionych i przesłanych do 30.08.2017r.

O konkursie

Konkursem „swissstandards.pl Od teorii do praktyki”  Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzisiejszego rynku pracy, reprezentowanego z jednej strony przez studentów i absolwentów, a drugiej przez firmy- potencjalnych pracodawców. Formuła projektu zakłada możliwość weryfikacji umiejętności stosowania posiadanej wiedzy teoretycznej w praktyce oraz zdobycie lub poszerzenie cennego doświadczenia zawodowego w drodze współpracy z wybranym partnerem konkursu-  szwajcarską firmą, mającą swój oddział w Polsce.

- Partnerzy konkursu to firmy członkowskie Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, beneficjenci znaku szwajcarskiej jakości usług, swissstandards.pl. Poza wkładem w budowę pomostu pomiędzy światem akademickiej teorii a biznesowej praktyki, wspólnie chcemy pokazać szwajcarską innowacyjność, rzetelność, wiarygodność oraz jakość. Pragniemy propagować szwajcarskie standardy w codziennym życiu- realiach gospodarczych oraz wzajemnych stosunkach między partnerami, pracodawcami i pracownikami- wyjaśnia Ulrich Schwendimann, Dyrektor Zarządzający Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej.

Inicjatorem i Organizatorem Konkursu jest Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza, zaś Partnerami IV edycji działające na terenie polski szwajcarskie firmy- beneficjenci znaku jakości swissstandards.pl, Fracht FWO, Franke, Geberit, Mensys Polska, Swissmed, Stämpfli, Zehnder.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY