REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs dla wielbicieli designu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 gru 2015 11:21
Konkurs dla wielbicieli designu
fot. IKEA

Główne zadanie konkursu zatytułowanego "Czas lenistwa i zabawy dla rodziny 2+2", organizowanego przez IKEA, polega na zaprojektowaniu wystroju w oparciu o produkty IKEA. Jest to dość popularny konkurs wśród studentów uczelni plastycznych.

REKLAMA

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie wyjątkowego pokoju o powierzchni 400 cm x 500 cm, który odpowiadać będzie indywidulanym potrzebom rodziny 2+2 (rodzice + dwójka dzieci w wieku szkolnym).

Projekty można zgłaszać do 31.01.2016 r.

Salon to centrum każdego domu, zwykle rodzina spędza tam większość swojego wolnego czasu. IKEA zwraca bardzo dużą uwagę na to, czy przesłane projekty są zgodne z zasadą demokratycznego designu, są funkcjonalne i oczywiście ładne. Do tego muszą zawierać w sobie element szwedzkiej prostoty i tworzyć miejsce dające swoim użytkownikom komfort.

Konkurs pozwala na korzystanie z dowolnego programu graficznego, a najważniejsze zasady to: prostota/funkcjonalność/komfort.

Liczy się styl i kreatywność, projekt powinien być spójny z filozofią IKEA. Należy uwzględnić kolorystykę, wielkość pomieszczenia i rolę poszczególnych elementów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY