REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs Future Living Award – dołącz do wizjonerów

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 paź 2016 10:13
Konkurs Future Living Award – dołącz do wizjonerów
fot. materiały prasowe Siemens

Wizja potrzeb przyszłości i technologii, które je zaspokoją, to temat czwartej już edycji Future Living Award. W organizowanym przez markę Siemens konkursie zwycięzca otrzyma 15.000 złotych, a pozostali laureaci odpowiednio 5.000 i 3.000 zł. Termin nadsyłania prac to 31 grudnia 2016 r.

REKLAMA

Przyszłość stanowi najpotężniejszy fundament rozwoju technologii. Jednym z jej najważniejszych założeń jest zaspokajanie, a nawet wyprzedzanie potrzeb ludzkości. To właśnie ona stała się inspiracją do ogłoszenia konkursu Future Living Award, który z roku na rok gromadzi coraz liczniejszą grupę miłośników designu, architektury i najnowszych technologii.

Sukces poprzednich edycji konkursu stał się naturalną podstawą ogłoszenia czwartej już odsłony Future Living Award, której głównym zadaniem jest poszukiwanie wizji potrzeb i technologii niedalekiej przyszłości. Uczestnicy tegorocznej edycji konkursu będą musieli oprzeć swoje prace na odpowiedziach na pytania:
• Jakie ludzkie i społeczne potrzeby pojawią się na przestrzeni 10 lat?
• Co będzie motorem pojawienia się nowych potrzeb?
• Jakie nowe potrzeby pojawią się wskutek upowszechniania się innowacyjnych techno-logii?
• Jakich innowacyjnych technologii/urządzeń będziemy potrzebować w przyszłości?

Inspirujące, niestandardowe i nowatorskie pomysły oceniać będzie wyjątkowe jury, którego przewodniczącą niezmiennie od pierwszej edycji konkursu jest dr Krystyna Łuczak – Surówka, historyk i krytyk designu, kuratorka wystaw i wykładowca ASP w Warszawie. W komisji zasiądą również inni cenieni eksperci: Cezary Ciszewski, prof. Anna Giza – Poleszczuk, Robert Majkut, Grzegorz Niwiński, Robert Pludra, Agnieszka Pugacewicz, Tomek Rygalik i Zdzisław Sobierajski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY