REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na aranżację zieleni w recepcjach biurowca Astoria

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 mar 2017 11:31
Konkurs na aranżację zieleni w recepcjach biurowca Astoria
fot. M. Kuszela

Strabag Real Estate, deweloper i właściciel biurowca Astoria Premium Offices, organizuje konkurs na aranżację przestrzeni w recepcjach budynku zlokalizowanego przy ul. Przeskok 2 w Warszawie.

REKLAMA

Konkurs rozpisany przez warszawskie biuro Strabag Real Estate dotyczy wykreowania spójnego, kompleksowego konceptu aranżacji zieleni w przestrzeniach obu recepcji budynku Astoria Premium Offices.

- Jesteśmy przekonani, że elegancka bryła i wnętrze biurowca zainspirują kreatywne projekty aranżacji zieleni, która podkreśli wyjątkowy charakter Astoria Premium Offices. Zależy nam na tym, żeby obudzić do życia recepcje codziennie odwiedzane przez naszych najemców, których z każdym miesiącem przybywa w budynku. Chcemy też, aby Astoria była współtworzona przez najemców, dlatego to im pozostawiamy wybór zwycięskiego projektu – komentuje Barbara Harrer, dyrektor projektu Astoria Premium Offices w Strabag Real Estate.

Konkurs skierowany jest do architektów zieleni, pracowni florystycznych, kwiaciarni oraz firm zajmujących się aranżacją roślin, a nagrodą główną jest udzielenie zlecenia na projekt wykonawczy i wykonanie aranżacji wraz z pielęgnacją. Dodatkowo, zwycięzca zostanie zaproszony na dwudniowy, dwuosobowy wyjazd do Berlina na międzynarodową wystawę ogrodniczą IGA Berlin 2017. Na złożenie projektów uczestnicy mają trzy tygodnie.

 Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY