REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na aranżację zieleni w recepcjach biurowca Astoria

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 mar 2017 11:31
Konkurs na aranżację zieleni w recepcjach biurowca Astoria
fot. M. Kuszela

Strabag Real Estate, deweloper i właściciel biurowca Astoria Premium Offices, organizuje konkurs na aranżację przestrzeni w recepcjach budynku zlokalizowanego przy ul. Przeskok 2 w Warszawie.

REKLAMA

Konkurs rozpisany przez warszawskie biuro Strabag Real Estate dotyczy wykreowania spójnego, kompleksowego konceptu aranżacji zieleni w przestrzeniach obu recepcji budynku Astoria Premium Offices.

- Jesteśmy przekonani, że elegancka bryła i wnętrze biurowca zainspirują kreatywne projekty aranżacji zieleni, która podkreśli wyjątkowy charakter Astoria Premium Offices. Zależy nam na tym, żeby obudzić do życia recepcje codziennie odwiedzane przez naszych najemców, których z każdym miesiącem przybywa w budynku. Chcemy też, aby Astoria była współtworzona przez najemców, dlatego to im pozostawiamy wybór zwycięskiego projektu – komentuje Barbara Harrer, dyrektor projektu Astoria Premium Offices w Strabag Real Estate.

Konkurs skierowany jest do architektów zieleni, pracowni florystycznych, kwiaciarni oraz firm zajmujących się aranżacją roślin, a nagrodą główną jest udzielenie zlecenia na projekt wykonawczy i wykonanie aranżacji wraz z pielęgnacją. Dodatkowo, zwycięzca zostanie zaproszony na dwudniowy, dwuosobowy wyjazd do Berlina na międzynarodową wystawę ogrodniczą IGA Berlin 2017. Na złożenie projektów uczestnicy mają trzy tygodnie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY