REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na koncepcję otoczenia willi przy ul. Siarczanej 6 w Warszawie

  • Autor: SARP Warszawa / UM Warszawa Targówek
  • 04 paź 2017 12:37
Konkurs na koncepcję otoczenia willi przy ul. Siarczanej 6 w Warszawie
fot. shutterstock

Miasto Stołeczne Warszawa – Urząd Dzielnicy Targówek oraz Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego ogłosiły konkurs na koncepcję zagospodarowania otoczenia willi przy ul. Siarczanej 6 w Warszawie.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest projekt koncepcyjny zagospodarowania otoczenia willi (wraz z jej przyszłą rozbudową) przy ul. Siarczanej 6 w Warszawie. Willa ta przeznaczona jest na Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej.

Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem przestrzennym i funkcjonalno-użytkowym koncepcji zagospodarowania otoczenia willi przy ul. Siarczanej 6 w Warszawie, ze szczególnym uwzględnieniem uwarunkowań konserwatorskich i przyrodniczych oraz zmieniającej się sytuacji planistycznej i formalno-prawnej.

W konkursie mogą zostać przyznane trzy nagrody oraz dwa wyróżnienia, przy czym pierwsza (I) nagroda zostanie przyznana najlepszej pracy konkursowej. Kwota przeznaczona przez organizatora na nagrody i wyróżnienia wynosi nie mniej niż 70 000 zł brutto. Niezależnie od ilości przyznanych nagród i wyróżnień kwota ta zostanie obligatoryjnie rozdzielona w całości wśród prac nagrodzonych lub wyróżnionych.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w Konkursie upływa 6 października 2017r o godzinie 15.00.

Więcej informacji o konkursie na stronie Urzędu Targówek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY