REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na koncepcję Panteonu-Mauzoleum w Warszawie

  • Autor: SARP
  • 19 gru 2014 13:15
Konkurs na koncepcję Panteonu-Mauzoleum w Warszawie
fot. Fotolia

Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa ogłosiła konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Panteonu-Mauzoleum ofiar zbrodni komunistycznych zlokalizowanego na kwaterze Ł Cmentarza Wojskowego na Powązkach w Warszawie.

REKLAMA

Konkurs organizowany jest przy współudziale Stowarzyszenia Architektów Polskich. Konkurs jest konkursem realizacyjnym i jednoetapowym.

Uczestnik konkursu, którego pracę uznano za najlepszą zostanie zaproszony do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, którego przedmiotem będzie uszczegółowienie pracy konkursowej polegające na opracowaniu Dokumentacji projektowej

Konkurs polega na wykonaniu koncepcji architektonicznej założenia Panteonu-Mauzoleum na kwaterze Ł Cmentarza Wojskowego na Powązkach w Warszawie wraz układem komunikacyjnym wokół kwatery Ł i fragmentem alei przy kwaterze.

Terminy

Termin i miejsce składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie: do dnia 05.01.2015r. do godz. 16.00. Termin i miejsce składania prac konkursowych: do dnia 17.02.2015r. do godz. 16.00.

Nagrody

Kwota przeznaczona przez Organizatora na nagrody i wyróżnienia wynosi nie mniej niż 90 000zł netto. Niezależnie od ilości przyznanych nagród i wyróżnień kwota ta zostanie obligatoryjnie rozdzielona w całości wśród prac nagrodzonych lub wyróżnionych

I Nagroda            

- kwota pieniężna w wysokości nie niższej niż 35 000 zł netto

- zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie dokumentacji projektowej będącej szczegółowym opracowanie pracy konkursowej

II Nagroda

- kwota pieniężna w wysokości nie niższej niż 25 000 zł netto

III Nagroda

- kwota pieniężna w wysokości nie niższej niż 15 000 zł netto

Organizator przewiduje przyznanie ewentualnych wyróżnień. Kwota przeznaczona przez Organizatora na wyróżnienia wynosi nie mniej niż 15 000zł netto.

Więcej informacji, regulamin konkursu na stronie warszawskiego oddziału SARP.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY