REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na koncepcję siedziby Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Warszawie

  • Autor: bip.e-cea.pl
  • 15 cze 2015 11:34
Konkurs na koncepcję siedziby Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Warszawie
fot. Fotolia

Ogłoszono konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej siedziby Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 przy ulicy Rakowieckiej 21 w Warszawie.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest wykonanie koncepcji budynku/zespołu budynków przy ulicy Rakowieckiej 21 w Warszawie. Przedmiotem konkursu jest wykonanie koncepcji budynku/zespołuu budynków przy ulicy Rakowieckiej 21 w Warszawie. Koncepcja powinna określić relacje obiektów z otoczeniem, rozwiązania architektoniczne precyzujące standardy obiektu, zasady kształtowania przestrzeni i zabudowy oraz obsługi komunikacyjnej. 

Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem przestrzennym, funkcjonalnym i architektonicznym koncepcji budynku/zespołu budynków w Warszawie, mieszczącej się w zakładanym budżecie i w najkorzystniejszy sposób rozwiązującej zadany przez zamawiającego program funkcjonalno–użytkowy. Zadaniem konkursu jest wyłonienie, poprzez weryfikację i ocenę zgodnie z zasadami Regulaminu, koncepcji do opracowania pełnej dokumentacji projektowej umożliwiającej realizację Inwestycji. Uczestnik konkursu, którego pracę Sąd konkursowy uzna za najlepszą, zostanie zaproszony do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, którego przedmiotem będzie uszczegółowienie pracy konkursowej polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej.

Sąd konkursowy liczy pięć osób. Przewodniczący: Bolesław Stelmach i Mikołaj Rek (OW SARP).

Terminy

Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie składać należy w formie pisemnej do dnia 30 czerwca 2015r. do godz. 16.00 na adres: Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie ul. Miodowa 22 c-d .

Prace konkursowe składać należy do dnia 7 września 2015r. do godz. 16.00.

Oficjalne, publiczne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się dnia 18 września 2015 r.

Nagrody

I Nagroda - 25 tys. zł brutto - zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie dokumentacji projektowej

II Nagroda - 15 tys. zł brutto

III Nagroda - 10 tys. zł brutto

Więcej informacji o konkursie, w tym regulamin na stronie bip.e-cea.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY