REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na logo inicjatyw IPN z okazji stulecia niepodległości

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 wrz 2017 15:36
fot. pixabay.com

Instytut Pamięci Narodowej organizuje ogólnopolski konkurs na znak graficzny (logo), który będzie wykorzystywany do identyfikacji materiałów IPN i przedsięwzięć związanych ze stuleciem niepodległości. Nagroda wynosi 5000 zł, a prace można zgłaszać do 4 października.

REKLAMA

Zgłaszana praca stanowiąca oryginalne dzieło, bez cytatów ani elementów identyfikacji wizualnej przedsiębiorstw, powinna być zapisana w formatach PDF i EPS oraz w następujących wariantach: kolorowym, monochromatycznym i w tzw. negatywie (na czarnym tle).

Logo, które nie było do tej pory w żaden sposób publikowane, musi być efektem pracy jednego autora. Pełnoletni uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedną pracę.

Zgłoszenie pracy zawierającej imię i nazwisko autora może nastąpić wyłącznie poprzez przesłanie jej na adres mailowy: logo100lecia@ipn.gov.pl Łączna wielkość plików załączonych do zgłoszenia nie może przekraczać 10 MB.

Konkurs ma jeden etap. Spośród terminowo nadesłanych prac komisja konkursowa w składzie ustalonym przez prezesa IPN do 10 października wybierze zwycięskie logo.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej IPN - http://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/41589,Konkurs-na-logo-inicjatyw-IPN-z-okazji-Stulecia-Niepodleglosci.html

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY