REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na nową siedzibę Archiwum Narodowego w Krakowie

  • Autor: Archiwum Narodowe w Krakowie
  • 28 paź 2014 11:35
Archiwum Narodowe w Krakowie ogłosiło kokurs, fot. Fotolia

Archiwum Narodowe w Krakowie ogłosiło konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno - użytkowej swojej nowej siedziby.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu opracowanie wielobranżowej koncepcji architektoniczno - użytkowej budynku, nowej siedziby Archiwum Narodowego w Krakowie przy ul. Rakowickiej z infrastrukturą drogową, techniczną, instalacjami, zagospodarowaniem terenu oraz wyposażeniem.

Zadaniem uczestnika konkursu jest stworzenie wizji architektoniczno-przestrzennej budynku z infrastrukturą drogową, techniczną, instalacjami, zagospodarowaniem terenu oraz wyposażenie.

Opracowana koncepcja konkursowa musi dotyczyć oprócz koncepcji architektonicznej obiektu również koncepcji rozwiązania konstrukcji budynku oraz instalacji.

Nagrody:

I nagroda – 40 000 zł i zaproszenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie negocjacji bez ogłoszenia
II i III nagroda – 25 000 zł i zaproszenie udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie negocjacji bez ogłoszenia
4-6 nagroda – 10 000 zł

Termin składania projektów lub wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie: 07.11.2014 r. godz. 15:00. Więcej informacji na stronie Archiwum Narodowego w Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY