REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na opracowanie koncepcji Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu

  • Autor: SARP Poznań
  • 12 sty 2015 10:21
Konkurs na opracowanie koncepcji Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu
fot. SARP Poznań

SARP Poznań ogłosił konkurs na prace projektowe dotyczące opracowania koncepcji urbanistyczno - architektonicznej budynku Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu przy ul. 28 Czerwca 1956 r.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej budynku Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu wraz z koncepcją zagospodarowania terenu. Na podstawie wybranej koncepcji opracowana zostanie dokumentacja projektowa tj. projekt architektoniczno - budowlany i projekt wykonawczy budynku wraz z projektem zagospodarowania terenu.

Celem konkursu jest wybranie spośród złożonych prac konkursowych najlepszej pracy, której autorzy otrzymają zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej pozwalającej na wykonanie zadania inwestycyjnego pod nazwą: budowa budynku Zespołu Szkół Muzycznych wraz ze specyfikacjami wykonania robót, przedmiarem robót i kosztorysami.

Organizatorem konkursu (zwanym dalej Zamawiającym) jest Zespół Szkół Muzycznych w Poznaniu, 60 - 262 Poznań, ul. Głogowska 90 w imieniu i na rzecz którego konkurs przygotowuje i przeprowadza Stowarzyszenie Architektów Polskich, Oddział w Poznaniu.

Składanie wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie do 9. lutego 2015 r. Więcej informacji na stronie SARP Poznań.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY