REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na pl. Zwycięstwa w Pile: budynek mediateki z otoczeniem

  • Autor: BIP UM Piła
  • 11 sie 2014 10:08
Piła, fot. UM Piła

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej fragmentu pl. Zwycięstwa w Pile obejmującego budynek mediateki wraz z zagospodarowaniem otoczenia.

REKLAMA

Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej koncepcji architektonicznej zawierającej optymalne rozwiązania architektoniczne, programowe i funkcjonalne, odpowiadające przyjętym założeniom funkcjonalnym, użytkowymi finansowym, jak również wyłonienie wykonawcy projektu realizacyjnego mediateki z zagospodarowaniem otoczenia.

Mediateka pełnić będzie funkcję centrum kulturalno-edukacyjnego, wpisującego się w potrzeby i oczekiwania społeczeństwa informacyjnego. Ma uatrakcyjnić dostęp do wiedzy, promować czytelnictwo, tworzyć kreatywną atmosferę pracy dla odbiorców w każdym wieku, szczególnie dla młodego pokolenia.

Uczestnik konkursu, którego praca w wyniku oceny przez Sąd Konkursowy otrzyma największą liczbę punktów, zostanie zaproszony do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na szczegółowe opracowanie pracy konkursowej.

Sąd Konkursowy przyzna I i II nagrodę pieniężną uczestnikom konkursu, którzy otrzymają kolejno dwie najwyższe oceny za prace konkursowe, a ponadto może przyznać kolejne nagrody i wyróżnienia pieniężne. Pula nagród i wyróżnień wynosi łącznie 50 000 zł. O liczbie i wartości poszczególnych nagród i wyróżnień zadecyduje Sąd Konkursowy.

Termin składania projektów lub wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie:  20.8.2014 - 12:00

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY