REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na polski eksponat do Kwatery Głównej NATO

  • Autor: Ministerstwo Spraw Zagranicznych
  • 08 lut 2018 13:29
fot. shutterstock

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza konkurs na wybór projektanta polskiego eksponatu do nowej Kwatery Głównej NATO w Brukseli.

REKLAMA

W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające dyplom ukończenia artystycznej szkoły wyższej lub wydziału architektury szkoły wyższej, a także studenci artystycznych szkół wyższych i wydziałów architektury wyższych uczelni, którzy zaliczyli co najmniej trzy lata studiów. Konkurs adresowany jest do obywateli polskich zamieszkałych w Polsce i za granicą.

Polski eksponat nawiązujący do tradycji Solidarności będzie umieszczony na trawniku przed wejściem do Kwatery Głównej NATO.  Prace konkursowe powinny zawierać wizualizację projektu eksponatu oraz szacunkową wycenę wykonania eksponatu.

Konkurs prowadzony będzie w dwóch etapach. Autorzy prac zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu będą proszeni o dostarczenie do siedziby Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie makiet eksponatów w skali 1:10.

Nagrodą główną w konkursie jest podpisanie przez wycięzcę konkursu umowy o wartości 30 000 zł brutto na projekt wykonawczy Eksponatu (wraz z wizualizacją) oraz szczegółowy kosztorys wykonania eksponatu zgodnie z informacją zawartą w regulaminie konkursu.

Nagrody dla laureatów i wyróżnionych wynoszą odpowiednio:

I miejsce: 30 000 zł brutto

II miejsce: 6 000 zł

III miejsce: 4 000 zł

pięć wyróżnień po 2 000 zł każde

Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem konkursu na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY