REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na projekt plakatu Staropolanki

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 wrz 2016 10:05
fot. Fotolia

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGU ogłasza konkurs na projekt plakatu promującego wodę mineralną marki Staropolanka.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest projekt plakatu promującego markę Staropolanka. Plakat może zostać wykonany w dowolnej technice. Istotne jest jedynie świeże i twórcze podejście do tematu, a inspiracją powinna być oczywiście woda. Jedynym zastrzeżeniem organizatora jest umieszczenie na projekcie logotypu Staropolanki. Reszta zależy od wyobraźni i umiejętności uczestników konkursu.

- Celem konkursu jest nie tylko promocja marki Staropolanka, ale także propagowanie sztuki tworzenia plakatu na najwyższym poziomie artystycznym. Z tego powodu przewodniczącym konkursowego jury został prof. Jan J. Aleksiun, znany grafik i były rektor wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Polska szkoła plakatu to jakość sama w sobie - mam nadzieję, że nadesłane prace dobrze wpiszą się w jej tradycję - mówi Marcin Gwóźdź, prezes zarządu Uzdrowisk Kłodzkich S.A. - Grupa PGU, producenta Staropolanki.

Pula nagród w konkursie wynosi 14 500 zł. Jury przyzna trzy nagrody główne (pierwsza nagroda - 5000 zł, druga - 3000 zł, trzecia - 2000 zł) oraz dziewięć wyróżnień (po 900 zł każde). Ponadto najlepsza praca zostanie wydrukowana w formie plakatu B1, a wszystkie wyróżnione projekty zostaną zamieszczone w kalendarzu na rok 2017 i zaprezentowane na wystawie, towarzyszącej gali rozdania nagród.

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Ma charakter otwarty - mogą wziąć w nim udział zarówno amatorzy, uczniowie oraz studenci, jak i zawodowi artyści plastycy, fotograficy, projektanci i graficy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY