REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na rewitalizację terenów Ełckiej Kolei Wąskotorowej

  • Autor: Muzeum Historyczne Ełku
  • 22 paź 2014 11:47
Kto zrewitalizuje tereny Ełckiej Kolei Wąskotorowej, fot. Fotolia

Ogłoszony konkurs dotyczy opracowania koncepcji architektoniczno-urbanistycznej zagospodarowania terenów i obiektów zlokalizowanych w Ełku przy ul. Wąski Tor 1.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej zagospodarowania terenów i obiektów zlokalizowanych w Ełku przy ul. Wąski Tor 1 - terenów przynależnych do Ełckiej Kolei Wąskotorowej.

W zakres opracowania wchodzi adaptacja i rewitalizacja istniejących obiektów znajdujących się na terenie przedmiotowej działki oraz wprowadzenie nowych form architektonicznych w postaci budynku Muzeum Historycznego w Ełku, form małej architektury i ciągów komunikacyjnych wiążących całe założenie. Uporządkowanie funkcjonalne przedmiotowego terenu w nawiązaniu do jego historycznej i obecnej funkcji, nawiązanie do historycznej zabudowy miasta Ełk.

Nagrody:
Łączna pula nagród pieniężnych wynosi brutto 30 000,00 zł
I nagroda 15 000,00 zł brutto,
II nagroda 8 000,00 zł brutto,
III nagroda 4 000,00 zł brutto,
wyróżnienie 3 000,00 zł brutto.

Uczestnik konkursu, którego praca zostanie uznana przez Sąd Konkursowy za najlepszą i uhonorowana będzie przyznaniem I nagrody, otrzyma zaproszenie do negocjacji w trybie w trybie zamówienia z wolnej ręki.

Termin i miejsce składania wniosków:
Data: 28.10.2014, godzina 15:00. Miejsce: Muzeum Historyczne w Ełku, ul. Małeckich 3/2, 19-300 Ełk, (sekretariat). Więcej informacji na stronie BIP Muzeum Ełk.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY