Konkurs "Oblicza mojego miasta - Tak było tak jest"Propertydesign.pl - 13-03-2014 15:12


Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach organizuje konkurs fotograficzny kierowany do młodych adeptów tej sztuki. Hasło konkursowe to "Oblicza mojego miasta - Tak było, tak jest". Młodzi kielczanie mają okazję przedstawić na fotografiach uroki Kielc.

Konkurs "Oblicza mojego miasta" organizowany jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kielcach. Współorganizatorami są Związek Polskich Artystów Fotografików Okręgu Świętokrzyskiego w Kielcach oraz PTTK Oddział Świętokrzyski w Kielcach. W konkursie może wziąć udział uczniowie ze szkół podstawowych z klas IV-VI, a także młodzież z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. 

Celem konkursu jest pokazanie zmian, jakie nastąpiły w Kilecach na przestrzeni ostatnich lat. Zdjęcie konkursowe ma ukazywać to samo miejsce, sfotografowane w przeszłości. Zestaw zdjęć z przeszłości Kielc zostanie umieszczony na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach i spośród nich uczetnicy wybierają zdjęcie miejsca, które sfotografują. 

Fotografie przesłane do konkursu oceni jury skłądające się ze znanych fotografików kieleckich.

Więcej informacji o zasadach i regulamin konkursu dostępne na stronie: http://mbp.kielce.pl/index.php

Regulamin i karta zgłoszeń dostępna jest tez na stronie Galerii Echo Kielce, która wspiera kulturalne działania miasta: http://www.galeriaecho.pl/pl/wydarzenia/pokaz/603,echo_wspiera_mlodych_fotografow