REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs Stacja Muzeum – mija termin składania wniosków

  • Autor: PKP S.A.
  • 22 sty 2016 13:56
fot. Fotolia

25 stycznia br. mija termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej dla Stacji Muzeum. Pula nagród dla zwycięzców wynosi 400 tys. złotych.

REKLAMA

Konkurs organizowany jest w dwóch etapach. Opracowania studialne nadesłane w pierwszym etapie zostaną ocenione przez sąd konkursowy. Autorzy sześciu najlepszych prac zostaną poproszeni o wykonanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej centrum kulturalno-naukowego i rozrywkowego związanego tematycznie z techniką i transportem (ze szczególnym uwzględnieniem kolejnictwa) o nazwie Stacja Muzeum.

Najlepsza koncepcja będzie podstawą do stworzenia projektu architektonicznego. Jej autor otrzyma w nagrodę 120 tys. złotych netto oraz zostanie zaproszony do dalszych negocjacji dotyczących opracowania dokumentacji projektowej. Drugie i trzecie miejsce w konkursie będzie premiowane odpowiednio kwotą 80 i 50 tys. złotych netto. Dla kolejnych trzech autorów przewidziane są wyróżnienia.

Ostateczny termin składania wniosków mija w najbliższy poniedziałek o godzinie 16.00. Rozstrzygnięcie całego konkursu planowane jest na lipiec 2016.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY