REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Konkurs Stacja Muzeum – wpłynęły pierwsze prace

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 kwi 2016 13:13
Konkurs Stacja Muzeum – wpłynęły pierwsze prace
Wizualizacja prezentuje wstępną koncepcję, która nie musi odzwierciedlać wyglądu przyszłej placówki. O ostatecznym wyglądzie Stacji Muzeum zadecyduje projekt architektoniczny wyłoniony na drodze konkursu

PKP S.A. i Stowarzyszenie Architektów Polskich zakończyły zbieranie opracowań studialnych w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej dla warszawskiej Stacji Muzeum. W terminie wpłynęło 19 prac, które zostaną ocenione przez sąd konkursowy.

REKLAMA

Zgodnie z regulaminem, rozstrzygnięcie I etapu konkursu nastąpi 27 kwietnia br. Autorzy sześciu najlepszych prac zostaną zaproszeni do kolejnego etapu i poproszeni o wykonanie koncepcji architektonicznej dla Stacji Muzeum.

Twórca najlepszego opracowania otrzyma nagrodę w wysokości 120 tys. zł netto oraz będzie miał możliwość wzięcia udziału w dalszych negocjacjach w celu wykonania docelowego projektu dla przyszłego centrum kulturalno-naukowego. Najlepsza koncepcja będzie podstawą do stworzenia projektu architektonicznego. Jej autor otrzyma w nagrodę 120 tys. złotych netto oraz zostanie zaproszony do dalszych negocjacji dotyczących opracowania dokumentacji projektowej w celu wykonania docelowego projektu dla przyszłego centrum kulturalno-naukowego. Drugie i trzecie miejsce w konkursie będzie premiowane odpowiednio kwotą 80 i 50 tys. złotych netto. Dla kolejnych trzech autorów przewidziane są wyróżnienia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY