REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Krynica-Zdrój ogłosiła konkurs na logo miasta

  • Autor: UM Krynica-Zdrój
  • 09 lut 2016 12:08
fot. Fotolia

Celem konkursu jest uzyskanie projektu logo promującego Krynicę-Zdrój, które stanie się oficjalną identyfikacją graficzną i będzie przeznaczone do celów promocyjnych oraz informacyjnych.

REKLAMA

Przy ocenie prac Komisja Konkursowa weźmie pod uwagę kryterium spójności z dokumentem „Strategia Promocji Gminy Krynicy-Zdroju”. Kryterium oryginalności, nowoczesności i innowacyjności – rozumiany, jako walor wyjątkowości koncepcji graficznej, która przykuwa uwagę, wzbudza zainteresowanie i ciekawość, praca ma spełniać najwyższe standardy z zakresu projektowania graficznego, w tym odnoszące się do topografii, pola ochronnego i kompozycji.

Projekt logo ma cechować się m.in. wysoką estetyką, kreatywnością przy jednoczesnym zachowaniu roli promocyjnej i informacyjnej. Projekt powinien być przystosowany do różnorodnego wykorzystania: na przedmiotach codziennego użytku, w materiałach promocyjnych i reklamowych, na materiałach poligraficznych, w materiałach elektronicznych, prezentacjach, wydawnictwach, grafice internetowej, banerach promocyjnych, przy wszelkich wydarzeniach informacyjnych i promocyjnych, w różnych formatach i rozmiarach.

Konkurs jest adresowany do profesjonalnych firm projektowych specjalizujących się w projektowaniu znaków graficznych, osób fizycznych specjalizujących się w projektowaniu znaków graficznych ze szczególnym uwzględnieniem studentów i absolwentów wyższych uczelni kierunków: plastycznych, projektowania graficznego, wzornictwa.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. zł.

Konkurs trwa do 23 lutego 2016 r., do godziny 15:30 (nieprzekraczalny termin składania prac konkursowych).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY