REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kto ma najlepsze biuro w Polsce? Trwa konkurs Office Superstar

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 lip 2017 10:28
Kto ma najlepsze biuro w Polsce? Trwa konkurs Office Superstar
fot. pixabay.com
Kto ma najlepsze biuro w Polsce? Trwa konkurs Office Superstar

Konkurs Office Superstar, organizowany przez firmę doradczą CBRE, ma na celu wyłonienie najlepszych aranżacji biurowych w Polsce. Konkurs skierowany jest do firm i instytucji, które posiadają lub wynajmują własne biura, a ich aranżacja podkreśla kulturę organizacyjną oraz nastawienie do pracownika.

REKLAMA

Organizacje mogą zgłaszać swoje biura w ramach 12 kategorii konkursowych m. in: na najlepszą przestrzeń konferencyjną, biuro coworkingowe, biuro innowacyjne czy najlepsze aranżacje biura w 6 wybranych branżach (w tym: prawniczej, technologicznej czy kreatywnej).

Wraz z rozwojem biznesu zmianie uległo rozumienie pojęcia biura, które nie jest już definiowane tylko jako miejsce pracy z szeregiem zagraconych biurek w open space’ach. Obecnie przestrzeń biurowa to miejsce spotkań kilku pokoleń, które łączy na jednej powierzchni różne style pracy i przyzwyczajenia. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, przestronne sale konferencyjne dedykowane spotkaniom z klientami, miejsca pracy dla grup roboczych czy strefy nieformalnych spotkań, to cechy charakterystyczne dzisiejszych miejsc pracy. Ideą konkursu Office Superstar  jest wyłonienie i nagrodzenie firm, które identyfikują się z takim rozumieniem biura.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY