REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kto odmieni Browar i Manufakturę w Węgrowie?

  • Autor: SARP Warszawa
  • 22 sty 2018 15:33
fot. shutterstock

Miasto Węgrów wraz z Oddziałem Warszawskim SARP ogłosiło konkurs na koncepcję architektoniczną budynków Browaru i Manufaktury w Węgrowie.

REKLAMA

Konkurs jest konkursem realizacyjnym (tj. na podstawie, którego zostanie wykonana dokumentacja projektowa, stanowiąca podstawę do realizacji inwestycji) i jednoetapowym.

Przedmiotem konkursu jest wykonie koncepcji budynków dawnego Browaru i Manufaktury w Węgrowie wraz z otoczeniem zgodnie z zakresem opracowania konkursowego. W koncepcji należy uwzględnić uwarunkowania historyczne, konserwatorskie oraz programowo-przestrzenne wynikające z obecnych potrzeb użytkowania obiektów, jako zaplecza usługowego parku miejskiego im. Armii Krajowej.

Nagrody:

I Nagroda

– kwota pieniężna w wysokości 12 000 zł brutto

– zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie dokumentacji projektowej będącej szczegółowym opracowaniem pracy konkursowej

II Nagroda

– kwota pieniężna w wysokości 8 000 zł brutto

III Nagroda

– kwota pieniężna w wysokości 5 000 zł brutto

Organizator przewiduje przyznanie dodatkowych nagród pieniężnych w formie dwu wyróżnień. Kwota przeznaczona przez Organizatora na te nagrody wynosi nie mniej niż 4 000 zł brutto tj. 2 000 zł brutto każda nagroda. Kwota przeznaczona przez Organizatora na nagrody i wyróżnienia wynosi nie mniej niż 29 000 zł brutto. Niezależnie od ilości przyznanych nagród i wyróżnień kwota ta zostanie obligatoryjnie rozdzielona w całości wśród prac nagrodzonych lub wyróżnionych.

Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie składać należy w formie pisemnej do dnia 23.01.2018 r. do godz. 15.00 na adres: Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich ul. Foksal 2, 00-366 Warszawa
(godziny pracy od 10.00 do 16.00). O wynikach kwalifikacji do udziału w konkursie na podstawie wniosków o dopuszczenie Uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni do dnia 31.01.2018 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY