REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kto odmieni centrum Sosnowca? Duże zainteresowanie konkursem

  • Autor: Propertydesign.pl / SARP Katowice
  • 28 mar 2017 15:18
fot. shutterstock

Ponad 40 pracowni zgłosiło chęć udziału w konkursie, a do składania prac na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania przestrzeni przed dworcem PKP - ul. 3 Maja w Sosnowcu zaproszono 23 pracownie architektoniczne.

REKLAMA

Na zlecenie sosnowieckich urzędników katowicki oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich prowadzi konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania przestrzeni przed dworcem PKP - ul. 3 Maja w Sosnowcu.  Celem konkursu jest wyłonienie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej najlepszej pod względem funkcjonalno-użytkowym i kompozycyjnym - z uwzględnieniem kontekstu istniejącego zagospodarowania obszaru i jego otoczenia.

Pracownie mają czas na złożenie prac do 10 maja br. Wśród pracowni zaproszonych do składania prac konkursowych znalazły się m.in. Pracownia Ferdzynowie, Pracownia Projektowa „AiM” Arkadiusz Miśkiewicz, 3MA z Gdyni, Zalewski Architecture Group, Riegler Riewe Architekci, GPP Grupa Projektowa, Archimental z Bytomia, PPA podczaszy pracownia architektury, 8486 Architekci Henryk Struski i DD Architekci z Kielc.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY