REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kto odmieni główny deptak Opola? Trwa konkurs

  • Autor: BIP Opole
  • 05 paź 2016 11:23
Kto odmieni główny deptak Opola? Trwa konkurs
Opole, fot. pixabay.com

Ogłoszono konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej ul. Krakowskiej wraz z terenami przyległymi w ramach programu „Aktywizacja części obszaru Śródmieścia poprzez rewitalizację ulicy Krakowskiej i terenów przyległych” w Opolu.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej ulicy Krakowskiej wraz z terenami przyległymi w ramach programu „Aktywizacja części obszaru Śródmieścia poprzez rewitalizację ulicy Krakowskiej i terenów przyległych”. Przyjęte zasady kształtowania przestrzeni publicznej i zagospodarowania terenu będą stanowić podstawę do opracowania programu funkcjonalno-użytkowego – zwanego dalej PFU.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie/prac konkursowych:  13/10/2016, godzina: 16:30.

Nagrody pieniężne zostaną przyznane w ramach puli nagród w wysokości: 110 700 zł brutto (słownie: sto dziesięć tysięcy siedemset zł). Planowany podział nagród : I - 50 tys. zł, II -30 tys. zł, III -20 tys. zł, wyróżnienia 10 700 zł.  Zamawiający zaprosi autora pracy nagrodzonej I nagrodą do negocjacji w ramach zamówienia z wolnej ręki, mającej na celu uzgodnienie warunków umowy na wykonanie programu funkcjonalno-użytkowego -PFU.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY