REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kto odmieni kurort nadmorski Świnoujście? Miasto da 25 mln zł

  • Autor: BIP UM Świnoujście
  • 03 paź 2014 13:09
Dzielnica Nadmorska stanie się perłą Świnoujścia?, fot. Fotolia

„Kurort nadmorski Świnoujście – nowa wizja przestrzeni publicznej” to konkurs na koncepcję urbanistyczno - architektoniczną zagospodarowania terenów publicznych w Dzielnicy Nadmorskiej ogłoszony przez Prezydenta Świnoujścia.

REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektoniczno – urbanistycznej zagospodarowania terenów publicznych położonych w Dzielnicy Nadmorskiej w Świnoujściu częściowo na obszarze wpisanym do rejestru zabytków województwa zachodniopomorskiego.

Celem konkursu jest uzyskanie optymalnych rozwiązań projektowych, których realizacja przywróci atrakcyjność przestrzenną w centrum dzielnicy nadmorskiej tworząc harmonijną, przyjazną przestrzeń publiczną wysokiej jakości.

Miasto przewiduje na realizację zamierzenia inwestycyjnego kwotę 25 mln zł.

Nagrody:

I Nagroda: nagroda pieniężna w kwocie 12 tys. zł oraz zaproszenie do udziału w negocjacjach w trybie zamówienia publicznego z wolnej ręki, w którym przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowego projektu budowlano-wykonawczego zgodnie ze zwycięską koncepcją

II Nagroda: nagroda pieniężna w kwocie 10 tys. zł

III Nagroda: nagroda pieniężna w kwocie 8 tys. zł

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa o godzinie 12.00 w dniu 27 października 2014 r. Uczestnicy, którzy zostaną zaproszeni do dalszego udziału w konkursie, składają prace konkursowe do dnia 2 lutego 2015 r.

Więcej informacji na stronie konkursu: bip.um.swinoujscie.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY