REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kto zaprojektuje nową siedzibę Centrum Kultury?

  • Autor: propertydesign.pl
  • 16 kwi 2014 12:33
Kto zaprojektuje nową siedzibę Centrum Kultury?
fot. Fotolia

W dniu 14.04 br. Urząd Miejski w Bytowie ogłosił przetarg na opracowanie koncepcji architektonicznej oraz wielobranżowej dokumentacji budowlanej wykonawczej dla inwestycji: Bytowskie Centrum Kultury. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu upływa w dniu 30.05.2014 roku.

REKLAMA

Koncepcja architektoniczna nowej siedziby Bytowskiego Centrum Kultury powinna uwzględniać realizację inwestycji w podziale na etapy: I, II i III, z zachowaniem spójności architektonicznej i estetycznej oraz funkcjonalnej i przestrzennej całego zadania. Etapy I i II obejmują zaprojektowanie i wykonanie obiektów kubaturowych, autonomicznych pod względem funkcjonalnym, zlokalizowanych na odrębnych działkach budowlanych. Etap III obejmuje zagospodarowanie terenu publicznego z ciągiem pieszym i korytem rzeki Bytowy, zlokalizowanego pomiędzy obiektami projektowanymi w I i II etapie. Program użytkowy planowanej inwestycji został sformułowany m.in. w oparciu o wnioski zgłaszane w trakcie spotkań z mieszkańcami i lokalnymi animatorami kultury.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 30.05.2014 godzina 11:45, miejsce: sekretariat Urzędu Miejskiego 77-100 Bytów, ul. 1-go Maja 15,
pok. nr 201. Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia: www.bip.bytow.com.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY