REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kto zaprojektuje Warszawskie Centrum Lokalne na Mokotowie?

  • Autor: SARP Warszawa
  • 06 paź 2016 13:17
fot. pixabay.com

Miasto Stołeczne Warszawa Urząd Dzielnicy Mokotów oraz Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich zapraszają do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej Centrum Lokalnego Skwer S. Broniewskiego „Orszy” w Warszawie.

REKLAMA

Konkurs jest konkursem realizacyjnym tj. na podstawie zwycięskiej pracy konkursowej zostanie wykonana dokumentacja projektowa, stanowiąca podstawę do realizacji inwestycji.

Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem programowym, przestrzennym, funkcjonalnym i architektonicznym koncepcji urbanistyczno-architektonicznej dla przestrzeni Centrum Lokalnego Skwer S. Broniewskiego „Orszy” wraz z przedstawieniem powiązania funkcjonalno-przestrzennego Centrum Lokalnego z terenami sąsiednimi.

Zadaniem konkursu jest wyłonienie, poprzez weryfikację i ocenę zgodnie z zasadami Regulaminu, spójnej koncepcji zagospodarowania CL „Orszy”, która będzie podstawą do opracowania pełnej dokumentacji projektowej umożliwiającej realizację Inwestycji w Etapach – oraz będzie stanowić wytyczne do dalszych prac projektowych i planistycznych. Uczestnik konkursu, którego pracę Sąd konkursowy uzna za najlepszą, zostanie zaproszony do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, których przedmiotem będzie uszczegółowienie pracy konkursowej polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej.

Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie składać należy w formie pisemnej do dnia 11.10 br. do godz. 15.00.

O wynikach kwalifikacji do udziału w konkursie na podstawie wniosków o dopuszczenie uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni do dnia 18.10 br.

Prace konkursowe składać należy osobiście dnia 28.11 br.

Więcej informacji o konkursie na stronie Urzędu Dzielnicy Mokotów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY