L'Oréal House Warsaw to inspirujące biuro wspierające współpracę i rozwój. Projekt walczy w konkursie Prime Property Prize 2019PropertyDesign.pl - 07-08-2019 09:00


W Browarach Warszawskich znajduje się unikalne biuro zaaranżowane zgodnie z wizją firmy L’Oréal - Beauty all around. Nowa siedziba firmy, stworzona dzięki współpracy pracowni Trzop Architekci i firmy Bene, zmienia definicję przestrzeni open space w biuro elastyczne. Design biura został doceniony w konkursie Prime Property Prize 2019 w kategorii "Przestrzeń Komercyjna".

Nowoczesne miejsca pracy przeplatają się ze strefami relaksu i salami konferencyjnymi. A wszystko to w otoczeniu pięknych dodatków, nowoczesnych mebli i architektonicznych detali, nawiązujących do francuskich korzeni firmy L’Oréal.

- Biuro odzwierciedla wizję L’Oréal zarówno w kontekście naszej odpowiedzialności społecznej, naszych najważniejszych wartości, jak i strategii w ramach transformacji digitalowej. Wierzę, że jest miejscem wyjątkowym, by tworzyć inspirujące propozycje dla naszych konsumentów i partnerów handlowych - zaznacza Wioletta Rosołowska, dyrektor generalny HUB L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie.

Motywem przewodnim, wykorzystanym we wnętrzach biura, są łuki nawiązujące do ulicznych arkad Paryża, stanowiące syntezę elegancji i wdzięku, dodatkowo integrujące ze sobą różne przestrzenie i funkcje. Piękno, tak ważne dla L'Oréal, zostało podkreślone w przestrzeni za pomocą tekstur, form, mebli i materiałów. Atmosferę biura podkreślają wykorzystane do urządzenia przestrzeni materiały, takie jak: miedź, mosiądz czy złota siatka. We wnętrzach zaplanowano również zielone przestrzenie, a posadzona roślinność nie tylko stanowi naturalną przegrodę wizualną i dźwiękową, ale również poprawia jakość powietrza i wpływa pozytywnie na samopoczucie pracowników.

Głosowanie czytelników portali PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl w konkursie Prime Property Prize 2019 potrwa do 3 września 2019.

ZOBACZ NOMINACJE I ODDAJ GŁOS

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie statuetek odbędzie się 11 września podczas uroczystej Gali Prime Property Prize 2019, będącej zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji Property Forum 2019.

Konkurs Prime Property Prize ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. W tym roku w plebiscycie pojawiła się nowa kategoria: Coworking Roku.